ادوارد اسنودن ، افشاگر مشهور ، موضع خود را در مورد شیدایی سکه ای سگ در مجموعه ای از توییت های اخیر روشن کرده است.

این کارشناس امنیت سایبری 38 ساله ادعا می کند که به دلیل شوخ طبعی ضعیف خود به ارزهای دیجیتالی مانند Dogecoin و Shiba Inu با بدبینی نگاه می کند.

او همچنین نگران این واقعیت است که بسیاری از سرمایه گذاران ممکن است پول سگ را با یک سرمایه گذاری قانونی اشتباه بگیرند، که از نظر مالی به آنها آسیب می رساند.

با این حال، پیمانکار سابق آژانس امنیت ملی، که برنامه‌های نظارتی عظیمی را که توسط دولت ایالات متحده انجام می‌شد  از بیلی مارکوس، یکی از بنیان‌گذاران Dogecoin، سخنانی تمجید کرد و ادعا کرد که او “صدای مثبتی” در جامعه ارزهای دیجیتال است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد که به افرادی که سکه های سگ را به عنوان یک شوخی بیهوده برخورد می کنند، به جای اینکه سعی کنند آنها را به عنوان چیزی جدی معرفی کنند، احترام می گذارد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است ، اسنودن به پنج میلیون دنبال کننده خود در توییتر هشدار داده است که از پولی که به سختی به دست آورده اند در شیبا اینو هدر ندهند ، و جامعه پرطرفدارترین میم سکه سال را برانگیخته کند . قابل توجه است که SHIB از زمان توییت اسنودن تقریباً 35 درصد کاهش یافته است.

 

“سکه های زباله متمرکز”  

اسنودن بدون نام بردن از نام‌های خود، سرمایه‌دارانی را هدف قرار داد که در مورد بیت‌کوین چیزهای منفی می‌نویسند و در عین حال «کوین‌های زباله متمرکز» را تبلیغ می‌کنند که این VC‌ها سهم بزرگی در آن دارند.

او همچنین اشاره کرد که سرورهایی که از آنها برای افشای اطلاعات بسیار محرمانه به روزنامه نگاران استفاده می کرد، با کمک بزرگ ترین ارز رمزنگاری شده پرداخت شده است.

با این حال، پیمانکار فرعی سابق سیا تأکید کرد که او یک ماکسیمالیست بیت کوین نیست. اسنودن وقتی در مورد حمایتش از Zcash ، یک ارز دیجیتال متمرکز بر ناشناس بودن که اخیراً به اثبات سهام تبدیل شده است، گفت که به مشکل حریم خصوصی «بسیار» بیت کوین رسیدگی کرده است.

لینک خبر:

https://u.today/edward-snowden-explains-why-hes-not-into-dogecoin-and-shiba-inu