بایننس ، بزرگترین شرکت تجارت کریپتو در جهان،  در وبلاگ خود این خبر را منتشر کرده است که ادغام Wrapped XRP (wXRP) در حال حاضر تکمیل شده است و سپرده های این دارایی باز شده است.

بایننس سپرده‌ها و معاملات را برای wXRP باز می‌کند

wXRP بر اساس استاندارد ERC20 اتریوم است. طبق پست وبلاگ، برداشت‌های این ارز دیجیتال بعداً اضافه خواهد شد.

بایننس هشدار می‌دهد که سپرده‌های Wrapped XRP به عنوان XRP اعتبار داده می‌شود و کاربران می‌توانند بلافاصله معامله آن را آغاز کنند. تیم مبادله آدرس قرارداد wXRP، 0x39fBBABf11738317a448031930706cd3e612e1B9 را ارائه کرد.

Wrapped XRP چیست و چه کاربردی دارد؟

wXRP یک توکن است که توسط XRP 1:1 پشتیبانی می‌شود و می‌توان آن را معامله کرد یا به زنجیره‌های بلاک جایگزین XRPL فرستاد. ذخیره XRP که با wXRP قابل مبادله است توسط پروژه Wrapped DLT نگهداری می شود که سکه های اصلی را “پیچ” می کند و به آنها اجازه می دهد در شبکه های بلاک چین جدید – مانند کیف پول های اتریوم و dApps از جمله DeFi استفاده شوند.

wXRP همچنین می‌تواند برای سرمایه‌گذاری در استخرهای نقدینگی در مکان‌های مختلف، از جمله Sushiswap و Unicorn استفاده شود. بنابراین، wXRP موارد استفاده جدید بیشتری را برای XRP فراهم می کند.

ذخایر بایننس wXRP توسط متولی Hex Trust مدیریت می شود. علامت wXRP مخفف Wrapped XRP ساخته شده به ویژه از طریق پروژه Wrapped است. با این حال، می توانید سکه وابسته به ریپل را از طریق پلتفرم های دیگر نیز بپیچید.

هر توکن پیچیده شده را می توان باز کرد و با سکه اصلی مبادله کرد.

Wrapped XRP از دسامبر سال گذشته در ERC-20 ارائه شده است.