توسعه دهندگان BoostSwap، مبادله روان و کاربرپسند اکوسیستم Boost و رمز بومی محبوبشان Boost Coin به نقطه عطف بزرگ دیگری رسیده اند. در حالی که جامعه Boost منتظر انتشار برنامه مورد انتظار Boost DeFi خود در اواسط نوامبر است، اکوسیستم Boost اخیراً اتحاد خود را با یک صندوق تامینی ارزهای دیجیتال، NZT Capital اعلام کرده است. NZT Capital یک شرکت کاتالیزور رمزنگاری متشکل از تیمی از رهبران بخش‌های نوآورانه در آمریکای لاتین است که پتانسیل عظیم در فناوری بلاک چین را تصدیق می‌کنند. NZT Capital متعهد به تزریق ماهانه است و به جامعه Boost کمک می کند تا به اوج خود ادامه دهد. تیم NZT Capital با همکاری تیم متخصصان بلاک چین Boost بسیار مهم است.

برنامه مورد انتظار Boost DeFi به طور رسمی در اواسط نوامبر راه اندازی می شود اما در حال حاضر برای iOS و Android قابل دانلود است. در 24 ساعت اول پس از در دسترس بودن، برنامه بیش از 11 هزار بار دانلود شد. در همین حال، صرافی BoostSwap و سفارشات محدود رایگان در حال حاضر فعال هستند. به راحتی، BoostSwap به طور مستقیم در برنامه Boost DeFi تعبیه شده است. علاوه بر این، کاربران می توانند منتظر ابزارهای مالی دیگری مانند ویژگی ردیاب پورتفولیو به نام BoostFolio باشند که در آن کاربران می توانند کیف پول خود را متصل کنند، BoostCharts، BoostFarming، BoostTools که قابل مقایسه با DexTools است، یک ویژگی چت، تب آموزش و یک برگه اخبار با بیشترین موارد اطلاعات فعلی از فروشگاه های بزرگ ارزهای دیجیتال.

در حال حاضر، Boost Coin بیش از 8k دارنده دارد و تعداد آنها ساعت به ساعت در حال افزایش است، به خصوص که Boost DeFi به اتمام نزدیک‌تر می‌شود. تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که Boost Coin پس از انتشار عملکرد اپلیکیشن به 1 دلار خواهد رسید. جامعه Boost در انتظار سقوط Boost DeFi و مشارکت صندوق تامینی با NZT Capital است. انرژی و هیجان مسری است. در سراسر اینستاگرام و توییتر، ناظران می توانند حامیان و افراد مشهوری را بیابند که Boost را برچسب گذاری می کنند و به آنها برای معیارهایشان تبریک می گویند.

افراد مشهوری مانند رپر Jadakiss و یوتیوبر و خواننده Candela Diaz دیده شده اند که در اینستاگرام درباره Boost Coin و آینده Boost هیجان زده شده اند.

این واقعاً تنها آغازی برای جامعه Boost است. ترکیبی از یک پایگاه اجتماعی قوی، تیم توسعه متخصص و مشارکت های استراتژیک راه را برای آینده ای امیدوارکننده برای اکوسیستم بوست هموار می کند. تکمیل برنامه Boost DeFi قطعه منسجمی از پازل خواهد بود که همه ابزارهای مالی Boost را در یک مکان مناسب به هم متصل می کند. اگرچه هنوز زود است، اما همه چیز به سرعت پیش می رود. از دست نده مطمئن شوید که با Boost در رسانه های اجتماعی برای پیشرفت های جدید، هدایا و موارد دیگر همراه باشید.