این غول خرده‌فروشی در مجموع هفت پرونده ثبت اختراع ارسال کرد که نشان دهنده برنامه‌هایی برای ایجاد ارز دیجیتال و مجموعه NFT خود است.

این آخرین مورد از یک رشته رویدادهای اخیر است که نشان دهنده علاقه Walmart به Metaverse است. در ماه آگوست، این غول خرده‌فروشی یک فرصت شغلی برای “سرنخ ارز دیجیتال و محصولات رمزنگاری” فهرست کرد تا استراتژی ارز دیجیتال را هدایت کند.

لیست شغل از آن زمان حذف شده است، اما مشخص نیست که آیا این نقش پر شده است یا خیر. جستجوی لینکدین برای یافتن فردی که در Walmart با این نقش کار می کند، نتیجه ای ندارد.

در ماه اکتبر، والمارت همچنین با شرکت خودپرداز رمزارز Coinstar و صرافی ارز دیجیتال Coinme برای نصب 200 دستگاه خودپرداز بیت کوین در فروشگاه های خود در سراسر ایالات متحده شریک شد.

علاوه بر این، والمارت از سال 2018 از فناوری بلاک چین برای مدیریت زنجیره تامین، بازارهای مشتری و لوازم هوشمند استفاده کرده است.

مطالب مرتبط: اخبار جعلی: قیمت لایت کوین به دنبال فریب پذیرش والمارت 35 درصد افزایش یافت

به گفته تحلیلگران مورگان استنلی، متاورس می تواند فرصتی 8 تریلیون دلاری برای خرده فروشان ایجاد کند.

در طول سه ماهه سوم سال 2021، والمارت با توجه به Digital Commerce 360 ​​فروش خود را به 11.1 میلیارد دلار رساند. والمارت بزرگترین کارفرمای خصوصی در ایالات متحده با سرمایه بازار بیش از 406 میلیارد دلار است. این شرکت زنجیره ای از هایپرمارکت ها، فروشگاه های بزرگ تخفیف دار و فروشگاه های مواد غذایی را اداره می کند.