بر اساس گزارش CNBC ، آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital و مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید، به مردم گفته است که در بحبوحه سقوط قیمت بیت کوین یک قرص خنک بخورند . 

اسکاراموچی گفت: «یک قرص خنک بخورید، بیت کوین طولانی بمانید، سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند الگوراند و اتریوم ، و من فکر می‌کنم در این سرمایه‌گذاری‌ها در درازمدت خدمات بسیار خوبی خواهید داشت». 

نظرات او در بحبوحه شروع وحشتناک بیت کوین در سال 2022 است که از ابتدای سال به دلیل قیمت های امروزی 19 درصد کاهش یافته است. 

علاوه بر این، قیمت فعلی این ارز دیجیتال پرچمدار 37800 دلاری نشان دهنده نوعی بازگشت است. در هفته گذشته، بیت کوین به 33000 دلار کاهش یافت. 

ما از خودمان جلوتر می رویم. اگر سال 2025 است و یک میلیارد کیف پول بیت کوین وجود دارد، بیایید آن را ارز بنامیم. دلار همچنان دلار است. به نظر من، این یک فناوری نوظهور است که با پیوستن افراد بیشتر و بیشتری به شبکه، در نهایت به یک فروشگاه ارزش تبدیل می‌شود.» 

اسکاراموچی و بیت کوین

بنیانگذار SkyBridge مدتهاست که از طرفداران بزرگ بیت کوین بوده است. 

در ماه مارس سال گذشته، اسکاراموچی در مصاحبه‌ای به Decrypt گفت که «به طور خاص بر بیت‌کوین متمرکز شده است». 

12 سال از عمر آن می گذرد، در معرض 8300 رقیب مختلف قرار گرفته است تا بلاک خود را از بین ببرد، و با این حال در اوج قرار دارد. این برای من به اندازه کافی خوب است. 

در آن زمان، اسکاراموچی نسبت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای تایید ETF بیت کوین در ایالات متحده نیز خوش بین بود، به طوری که SkyBridge نیز در ماه مارس  برای آن درخواست داد.

با این حال، هفته گذشته، SEC درخواست دیگری را برای یک ETF بازار بیت کوین از طرف First Trust Advisors و SkyBridge رد کرد. 

موضع اسکاراموچی در مورد سایر ارزهای دیجیتال نیز تغییر کرده است. در طول مصاحبه خود با Decrypt در سال گذشته، او تنها بر روی بیت کوین متمرکز بود. 

من به سمت Dogecoin ، Ethereum، سایر ارزهای دیجیتال یا دارایی های دیجیتال نمی روم، من با سگ بزرگ هستم. 

با این حال، اگر نظرات او در مورد CNBC – و برنامه‌های صندوق خصوصی اتریوم SkyBridge – قابل قبول باشد، او آهنگ خود را تغییر داده است.