کوین اولری (کار آفرین) علاقه خود را به خرید سهام شرکت های معدنی که از انرژی پایدار استفاده می کنند ابراز کرد.

کوین اولری، تاجر کانادایی، برنامه های خود را برای سرمایه گذاری در سهام شرکت های معدنی ارائه کرد. در مصاحبه ای با آنتونی پمپلیانو، آقای شگفت انگیز داستان هایی در مورد سفرهای اخیر خود در خاورمیانه برای یافتن راه هایی برای سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین ( BTC ) به اشتراک گذاشت. به گفته غول کوسه تانک، سرمایه گذاران در خاورمیانه به دنبال «عملیات استخراج مستقل» هستند.

O’Leary همچنین پیش بینی می کند که در 2-3 سال آینده، صندوق های دولتی ممکن است تصمیم به سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین بگیرند. با این حال، تاجر خاطرنشان می کند که صندوق ها مشاغل معدنی را انتخاب می کنند که از انرژی پایدار استفاده می کنند. به گفته این کارآفرین کانادایی، با توجه به مناقشات مربوط به محیط زیست ، سازگاری با محیط زیست عملیات معدن یک عامل تعیین کننده برای سرمایه گذاران است.

این تاجر همچنین علاقه خود را برای افتتاح عملیات معدنی خود ابراز کرد. با این حال، او توضیح داد که مواردی وجود دارد که قبل از این اتفاق در نظر دارد. وی تصریح کرد: جدای از مصوبات دولت، افرادی که در جامعه ای که عملیات معدنی در آن انجام می شود زندگی می کنند باید این کسب و کار را تایید کنند.

جدای از اینها، این کارآفرین همچنین توضیح داد که شرکت های استخراج بیت کوین باید بتوانند درآمدهای بیت کوین خود را در ترازنامه شرکت ردیابی کنند. این امر به سرمایه گذاران امکان می دهد سهام شرکت ماینینگ را بخرند و از طریق سهام صاحب بیت کوین شوند. اولری خاطرنشان می کند که از طریق این فرآیند در بیت کوین سرمایه گذاری خواهد کرد.

در ماه دسامبر، اولری همچنین افکار خود را در مورد سرمایه گذاری در حوزه کریپتو با مردم به اشتراک گذاشت. در یک مصاحبه اختصاصی با کوین تلگراف ، تاجر توضیح داد که سرمایه گذاری در رمزارز مشابه سرمایه گذاری در گوگل و مایکروسافت است.

او گفت: “اگر مثلاً در گوگل یا مایکروسافت سرمایه گذاری می کنید، در چه چیزی سرمایه گذاری می کنید؟ شما روی نرم افزار سرمایه گذاری می کنید. چرا روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نمی کنید؟ این نیز نرم افزار است.”

در همین حال، منتقد سابق BTC نیز در مورد پتانسیل توکن های غیرقابل تعویض (NFT) بسیار هیجان زده است. O’Leary شرط می‌بندد که NFTها ممکن است به طور بالقوه بزرگتر از بیت کوین شوند. با این حال، او خاطرنشان می کند که در هر دو سرمایه گذاری خواهد کرد.