این شرکت در مورد توسعه دهندگان Shiba Inu سخنان ستایش آمیزی داشت و ادعا کرد که این تیم “شگفت انگیزترین” تیمی است که تا به حال فرصت همکاری با آنها را داشته است. PlaySide همچنین از همکاری با معاون سابق فناوری ویلیام ولک لذت برد. این کهنه کار صنعت بازی در اواخر نوامبر به عنوان مشاور به شرکت Shiba Inu Games پیوست.

شرکت پیشرو بازی استرالیایی که هیجان خود را پنهان نمی کند، ادعا می کند که در حال توسعه “چیزی واقعا عالی” است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Shiba Inu Games در اوایل دسامبر به نیروهای PlaySide پیوست تا روی یک بازی موبایلی کار کند که دارای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) از مجموعه Shiboshi است.

مدیر عامل PlaySide، Gerry Sakkas، این همکاری را “فرصتی ایده آل” برای شرکتش برای پرش به فضای ارزهای دیجیتال توصیف کرد.

این شرکت مستقر در ملبورن، که سهام آن در بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) تحت عنوان PLY معامله می شود، در سال 2012 توسط گروهی از متخصصان باتجربه بازی های ویدیویی راه اندازی شد. پلی ساید با شرکت های بزرگی مانند دیزنی و پیکسار همکاری داشته است.

پس از از دست دادن قطار متاورس در اواخر سال 2021، جامعه ای که در پشت ارزهای رمزنگاری شده با بهترین عملکرد سال 2021 قرار دارد، ممکن است به زودی بتواند بخشی از این اکشن را دریافت کند. هفته گذشته، PlaySide همچنین در توییتی اعلام کرد که بخشی از Shiberse، یک پروژه متاورس اخیرا اعلام شده است که حول اکوسیستم قارچ گونه میم کوین می چرخد. انتظار می‌رود نام رسمی پروژه متاورس که بسیار شایعه شده است در آینده نزدیک فاش شود.