معامله گران نهنگ به انباشت کاردانو (ADA) ادامه داده اند زیرا آنها پیش بینی افزایش قریب الوقوع ارز دیجیتال در آینده نزدیک را دارند. 

بر اساس داده های منتشر شده توسط IntoTheBlock امروز، تعداد ADA که توسط آدرس هایی بین 1 میلیون تا 10 میلیون نگهداری می شود، به رشد فوق العاده ای ادامه داده است. 

تعداد ADA توسط این آدرس‌ها از ابتدای سال از 8.09 میلیارد به 12.19 میلیارد افزایش یافته است که نشان می‌دهد این حجم بیش از چهار میلیارد در سال گذشته (YTD) افزایش یافته است. 

اگرچه تعداد ADA که توسط این آدرس‌ها نگهداری می‌شد به بالاترین حد خود یعنی 12.47 میلیارد در اول مارس رسید، در دو روز گذشته در مجموع 280 میلیون Cardano تخلیه شده است. 

«انباشت ادامه دارد. موجودی آدرس‌هایی با 1 تا 10 میلیون دلار ADA در سال 2022 به طور تصاعدی افزایش یافته است، از 8.09b به 12.19b ADA 👀. IntoTheBlock در توییتر خود در 1 مارس به ATH جدید 12.47b ADA رسید که توسط این آدرس ها نگهداری می شود.

انباشت ادامه دارد.

موجودی آدرس‌هایی با 1 تا 10 میلیون دلار در سال 2022 به طور تصاعدی افزایش یافته است، از 8.09b به 12.19b ADA 👀

تاجران نهنگ از کاهش قیمت سود می برند

ولگردی و ولگردی انباشت نشان می دهد که تاجران نهنگ از ابتدای سال از تخفیف های عمده ارائه شده توسط قیمت های Cardano استفاده کرده اند. 

به یاد بیاورید که Cardano، که سال را با حدود 1.3 دلار آغاز کرد، در نتیجه چندین تحول نامطلوب که بازار ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار داد، بیش از 30 درصد در YTD از دست داده است. 

ارزش Cardano در ماه گذشته پس از اعلام جنگ روسیه به اوکراین، به 0.76 دلار کاهش یافت و بسیاری را بر آن داشت تا دارایی های ADA خود را به استیبل کوین تبدیل کنند. 

با این حال، اوضاع کمی تقویت شد، به طوری که ADA چند روز پیش بالای 1 دلار معامله شد و دوباره چند درصد از ارزش خود را کاهش داد. در زمان انتشار، ADA در حال حاضر حدود 0.91 دلار تغییر می کند. 

در حالی که علاقه مندان کوچک Cardano ممکن است از تغییرات قیمت نامطلوب ADA احساس ناراحتی کنند، سرمایه گذاران نهنگ مشتاقانه منتظر یک روند صعودی هستند که انتظار می رود به زودی پس از پیشرفت های قابل توجهی که برای پروژه در نظر گرفته شده است، آغاز شود. 

همانطور که امروز گزارش شد، چارلز هاسکینسون، مدیرعامل و بنیانگذار Cardano مواردی را که Cardano قصد دارد روی آنها تمرکز کند تا ADA را قادر به رقابت با ارزهای دیجیتال برتر کند، افشا کرد. 

در همین حال، پشتیبانی از عملکرد قرارداد هوشمند منجر به چندین صرافی غیرمتمرکز شده است که نشان دهنده علاقه به راه اندازی در شبکه در آینده نزدیک است.