کیف پول نهنگ فعال می شود

Whale Alert، سرویسی که فعالیت‌های کیف پول‌هایی با دارایی‌های بزرگ را پست می‌کند، روز یکشنبه گزارش داد که یک کیف پول بیت کوین غیرفعال دوباره فعال شده است. این کیف پول در مجموع حاوی 235 بیت کوین به مبلغ 11,114,901 دلار بود. این کیف پول به مدت 9.1 سال هیچ فعالیتی ندیده بود و در سال 2021 دوباره فعال شد. این کیف پول در یک تراکنش 4.7 میلیون دلاری در مجموع 100 بیت کوین جابه جا کرده بود.

کیف پولی که تقریباً یک دهه بدون هیچ گونه فعالیتی کار می کرد، به سرعت چندین تراکنش را انجام داد. ظرف چند ساعت بعد، دارنده کیف پول چند تراکنش انجام داد که موجودی کیف پول را در کیف دیگری خالی کرد و موجودی اکنون صفر است.

کیف پول های بیت کوین چگونه خاموش می شوند؟

دلایل متعددی وجود دارد که چرا کیف پول بیت کوین را خاموش می کند. یکی از این موارد در مواقعی است که دارنده کیف، کلیدهای کیف را گم می کند. این ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که یک دارنده فراموش کند که بیت کوین دارد یا ممکن است کلیدها را در جایی ذخیره کند که دیگر به آن دسترسی نداشته باشد. ممکن است مدتی طول بکشد تا یک دارنده کیف پول کلیدهای خود را بازیابی کند و به کیف پول مذکور دسترسی پیدا کند.

تخمین زده می شود که حدود 20 درصد از تمام بیت کوین ها قبلاً به دلیل گم شدن یا مردن کلیدهای خود از بین رفته است. همچنین این گمانه زنی وجود دارد که افرادی که به زندان رفته اند باید منتظر بمانند تا بتوانند به سکه های خود دسترسی پیدا کنند.

در نهایت، دارندگان فوق العاده ای هستند که سال ها مقاومت کرده اند. این عقربه های الماسی زود وارد شدند و بیت کوین خود را در تمام فراز و نشیب های بازار نگه داشته اند. اکنون، آنها در حال برداشتن پاداش صبر خود هستند و بالاخره