Hub که قرار است تا سال 2022 راه اندازی شود، با هدف تسهیل دسترسی به ارزهای دیجیتال از طریق منابع چندگانه مانند، سازندگان بازار، صرافی ها و میزهای معاملاتی خارج از بورس، با Coinme، یک اپراتور صرافی بیت کوین و ATM مستقر در ایالات متحده، به عنوان اولین آن است. مشتری. علاوه بر این، Liquidity Hub قصد دارد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را به لیست دارایی‌های خود اضافه کند.

ما سابقه طولانی کار با موسسات مالی، صرافی‌های رمزنگاری، کارگزاری‌ها و سازندگان بازار داریم، که مشتریان سازمانی ما اکنون می‌توانند مستقیماً از آنها بهره ببرند… ما در حال برنامه‌ریزی برای پشتیبانی از دارایی‌های مختلف و برنامه‌هایی برای گسترش به دارایی‌های توکن‌شده‌تر مانند NFTs در آینده.» Asheesh Birla، مدیر کل RippleNet، یک سرویس پیام‌رسان مالی که برای پرداخت‌های فرامرزی استفاده می‌شود، به CNBC گفت.

ریپل علیرغم شکایت از محصول رمزنگاری خود مطمئن است

Birla Liquidity Hub را به‌عنوان «تجمع‌کننده مکان‌های نقدینگی مختلف و دارایی‌های فردی تعریف کرد، همانطور که Google Flights برای خطوط هوایی و پروازها است». علاوه بر این، یکی دیگر از ویژگی‌های ارائه شده توسط Liquidity Hub، تسهیل خطوط اعتباری از طریق XRP برای جلوگیری از نیاز شرکت‌های مشتری به پیش‌پرداخت حساب‌ها برای استفاده از آخرین سرویس رمزنگاری ریپل است. با این وجود، چشم پوشی از شکایت تاریخی XRP غیرممکن است، جایی که به نظر می رسد ریپل در پایان “به راحتی با توافق موافقت می کند”. با این حال، ریپل ادعا می کند که با وجود شکایت، کشش جهانی این شرکت هیچ افتی را تجربه نکرده است.

 شرکت‌هایی که امروز این کار را انجام می‌دهند باید سرمایه در گردش خود را در صرافی پارک کنند در حالی که منتظر هستند وجوه حاصل از فعالیت آخر هفته به حساب بانکی واریز شود… ما شروع به ارائه این به عنوان بخشی از ODL کردیم و یکی از پرتقاضاترین ویژگی‌های ما است… علیرغم باد مخالف در بیرلا گفت: ایالات متحده با SEC، کشش ما با مشتریان در سطح جهانی کند نشده است.